Tutaj powinien być opis

Gmina Giżycko. Nowości dla dzieci i młodzieży, ale i seniorzy nie będą się nudzić

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach po sezonie letnim znowu rusza z cyklem zajęć merytorycznych adresowanych do różnych grup wiekowych. Tradycyjnie odbywać się będą zajęcia wokalne z zespołem Złote Nutki i wokalistami oraz taneczne z grupami Step Up, M.O.Z.A., Mini Gwiazdeczki i Gwiazdeczki, Mini Fantazja i Fantazja. Dla dzieci i młodzieży prowadzone będą zajęcia plastyczne, nauka gry na gitarze i keyboardzie, treningi aikido oraz fitness i breakdance.

Nowościami jest nauka tańca hip-hop dla osób w wieku powyżej 30 lat, do dzieci natomiast kierowane są warsztaty robotyki i programowania. Do świetlic wiejskich instruktorzy GOKiR będą jeździć z ofertą zajęć muzycznych oraz warsztatów dziennikarsko-fotograficznych. Jak widać młodzi nie będą się nudzić i na pewno znajdą to, co im będzie najbardziej odpowiadać.

harmonogram_gokir_a.jpg

harmonogram_gokir_b.jpg

POBIERZ PLAN PRACY GOKiR WILKASY 2019/2020

Ale to oczywiście nie wszystko, nie zapominamy bowiem o starszych działających w ramach Klubu Seniora. Do nich adresujemy warsztaty rękodzieła, fitness oraz jogi, spotkania z piosenką, zajęcia na basenie i w kręgielni, a także warsztaty fotograficzno-dziennikarskie. Czekamy na zainteresowanych, kontaktować można się z nami w godzinach pracy GOKiR oraz pod numerem telefonu 87 428-04-16. Serdecznie zapraszamy!

harmonogram_senior_2019.jpg

POBIERZ PLAN ZAJĘĆ KLUBU SENIORA 2019