Tutaj powinien być opis

Zajęcia letnie 2019. Szlakiem kanałów, Indian i kolei wąskotorowej

Coraz więcej słonecznych i ciepłych dni to oznaka, że już niebawem uczniowie udadzą się na swoje upragnione, dwumiesięczne wakacje. Część z nich wyjedzie na kolonie lub z rodzicami na wczasy, inni odwiedzą bliskich, aby z nimi spędzić urocze chwile, zdecydowana większość jednak pozostanie w domach. I to właśnie do nich pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach kierują atrakcyjną ofertę różnorodnych i interesujących zajęć letnich. Przez dwa tygodnie na ich uczestników czekają nauka pływania na desce w Wiosce Surfów, rajd pieszy połączony ze zwiedzaniem Twierdzy Boyen w Giżycku, rywalizacja w kręgielni i na ściance wspinaczkowej oraz zabawy na basenie w Parku Wodnym Wilkasy, wycieczka do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie czy zajęcia z animatorem.

Zaplanowano też wyprawę do Wioski Indian w Spytkowie, warsztaty ceramiczne i formowania balonów, wyjazd do Ełku z przejazdem koleją wąskotorową do Sypitek i profesjonalnym wyrabianiem cukierków, rejs statkiem szlakiem trzech kanałów, gry i zabawy na sportowo, a także ognisko przy świetlicy wiejskiej w Wilkaskach.
Ze względu na ograniczoną do 30 osób liczbę miejsc w każdym z turnusów prosimy rodziców o szybkie zgłaszanie swoich pociech poprzez wypełnienie załączonego poniżej formularza oraz dostarczenie go do GOKiR Wilkasy i wniesienie stosownej opłaty. Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00. Termin zgłoszeń upływa 19 czerwca 2019. ZAPRASZAMY!


REGULAMIN ZAJĘĆ WAKACYJNYCH Z GOKiR WILKASY (do pobrania!)