XVI Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Budrach (14 stycznia 2018)
II miejsce – Jacek Mycak
III miejsce - Amelia Somionka
I miejsce - zespół Złote Nutki
II miejsce - Lidia Jurowska
I miejsce – duet Step Up
wyróżnienie – Oliwia Panaś
III miejsce - duet No Name
III miejsce - Beata Mycak

XII Festiwal Piosenek i Pastorałek w Kętrzynie (20 stycznia 2018)
wyróżnienie – Hanna Matyjasek, Lena Adamowicz, Lidia Jurowska (kat. 7- 9 lat)
wyróżnienie – Oliwia Panaś (kat. 13-16 lat)

XI Turniej Tańca „Breakmania” Kętrzyn (28 stycznia 2018)
II miejsce - Mini Fantazja
II miejsce - Fantazja
IV miejsce freestyle - Zuzanna Ślosarska
The best 8 – Amelia Somionka

XII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Europejskiej w SP 3 Giżycko (09 marca 2018)
Kat. klasy IV-VI:
II miejsce - Julia Matyjasek
III miejsce - Lidia Jurowska
wyróżnienie – Amelia Chomej
Kat. klasy VII i gimnazja:
I miejsce – Natalia Czerwińska
III miejsce - Aleksandra Bielak

Festiwal Piosenki Papieskiej i Religijnej Kętrzyn (07 kwietnia 2018)
Kat. 7-9 lat:
II miejsce - Jacek Mycak
wyróżnienie – Lena Mistera i Amelia Somionka
I miejsce - Zespół Złote Nutki
Kat. 10-12 lat:
wyróżnienie - duet Fantazja
Kat. 13-16 lat:
wyróżnienie - Natalia Czerwińska (Bogaczewo)
Kat. open:
I miejsce - Barbara Somionka
III miejsce - Beata Mycak

Mazurskie transformacje taneczne (14 kwietnia 2018)
II miejsce – Fantazja (hip hop do 10 lat)
III miejsce – Mini Fantazja (hip hop do 10 lat)
III miejsce – Step Up (taniec współczesny 11-14 lat)

VI Regionalny Konkurs Piosenki Polskiej „Śpiewający Kormoran” (27 kwietnia 2018)
Kategoria 6-8 lat:
II miejsce – Jacek Mycak, Amelia Somionka
III miejsce – Magdalena Sawuła
wyróżnienie – Julia Dowgiałło
Kategoria 9-12 lat:
II miejsce – Alicja Moro
Wyróżnienia – Wiktoria Sawicka, Lidia Jurowska, Julia Matyjasek
Kategoria 13-16 lat:
II miejsce – Oliwia Panaś
Wyróżnienie – Aleksandra Bielak i Natalia Czerwińska
Kategoria open:
III miejsce –Alicja Grodzicka

KORMORAN FOTO – Sylwia Mil

IV Powiatowy Dzień Talentu Giżycko 2018 (przegląd – 13 kwietnia 2018)
Magdalena Sawuła – Bystry

II Międzygminny Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Pisza (25 maja 2018)
I miejsce - Mini Gwiazdeczki (inne formy tańca do 8 lat)
II miejsce - M.O.Z.A. (street dance 9-13 lat)
I miejsce - Olivia Wróbel (inne formy tańca 9-13 lat)
II miejsce - Olivia Wróbel (street dance 9-13 lat)
II miejsce - Oliwia Panaś (street dance 14-16 lat)

IX Wojewódzki Konkurs Wokalny „Mazurski Słowik” Korsze (15 czerwca 2018)
wyróżnienie – Jacek Mycak (kat. kl. I-III)

VIII Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego „Warmia Power” Stawiguda (18 listopada 2018)
ćwierćfinał solistki – Lidia Jurowska i Wiktoria Mijal

II Konkurs Piosenki Retro – Węgorzewo (23 listopada 2018)
I miejsce – Aleksandra Bielak (kat. VII, VIII i gimnazja)
II miejsce – Aurelia Kowalewska (kat. I-III)
II miejsce – Lidia Jurowska (kat. IV-VI)
II miejsce – Alicja Grodzicka (kat. szkoły średnie)
II miejsce – Paulina Cybulko (kat. dorośli)
III miejsce – Lena Mistera (kat. I-III)
wyróżnienie – Magdalena Sawuła (kat.  I-III)

XIV Festiwal Młodych Wykonawców Piosenki – Kętrzyn (24 listopada 2018)
I miejsce – Paulina Cybulko (kat. dorośli)
III miejsce – Amelia Somionka (kat. 7-9 lat)
wyróżnienia – Jacek Mycak i Lena Mistera (kat. 7-9 lat)
wyróżnienie – Lidia Jurowska (kat. 10-12 lat)
wyróżnienie – Aleksandra Bielak (kat. 13-16 lat)

XII Festiwal Piosenki Polskiej o Złotą Nutę Pisza (30 listopada 2018)
II miejsce – Jacek Mycak (kat. 8-10 lat)
III miejsce – Zuzanna Czerwińska (kat. 6-7 lat – najmłodsza uczestniczka)

XXI Powiatowy Przegląd Wokalny „Śpiewadło” – Giżycko (8 grudnia 2018)
Kategoria soliści:
I miejsce – Lidia Jurowska (10-12 lat)
I miejsce – Aleksandra Bielak (13-16 lat)
II miejsce – Wiktoria Sawicka (13-16 lat)
II miejsce – Paulina Cybulko (pow. 16 lat)
III miejsce – Alicja Grodzicka (pow. 16 lat)
Kategoria zespoły:
I miejsce – duet Lidia Jurowska & Amelia Chomej (10-12 lat)
III miejsce – duet Milena Chomej & Wiktoria Sawicka (13-16 lat)
II miejsce – duet Paulina Cybulko & Barbara Somionka (pow. 16 lat)
Kategoria muzykujące rodziny:
III miejsce – rodzina Mycak

Gratulacje również dla zespołu No Name (z Alicją Grodzicką z Wronki w składzie) z Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku i ich opiekunki, który zdobył I miejsce w kat. pow. 16 lat.

I Ogólnopolski Konkurs Piosenki Agnieszki Osieckiej – Kętrzyn (14 grudnia 2018)
wyróżnienie – Paulina Cybulko (kat. pow. 18 lat)

XIII Festiwal Piosenek i Pastorałek w Kętrzynie (13 stycznia 2019)
III miejsce – Aurelia Kowalewska (kat. 7-9 lat)
wyróżnienie – Amelia Somionka i Jacek Mycak (kat. 7-9 lat)
III miejsce – zespół Złote Nutki (kat. 7-9 lat)
II miejsce – duet J&L (kat. 10-12 lat)
I miejsce – zespół No Name (kat. 13-16 lat)
I miejsce - Natalia Czerwińska (kat. 16 lat i więcej)
wyróżnienie – Beata Mycak (kat. 16 lat i więcej)
 
XVII Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Budrach (20 stycznia 2019)
II miejsce – Zuzanna Czerwińska (kat. przedszkole)
II miejsce – Aurelia Kowalewska (kat. klas I-III)  
wyróżnienie – zespół Złote Nutki (kat. klas I-III)  
III miejsce – Lidia Jurowska (kat. klas IV-VI)
wyróżnienie – Amelia Chomej (kat. klas IV-VI)
wyróżnienie – duet J&L (kat. klas IV-VI)
wyróżnienie – Aleksandra Bielak (kat. klas VII-VII i gimnazja)
 
XX Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Srokowie (27 stycznia 2019)
II miejsce – Lidia Jurowska