XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Mazur w Pływaniu Długodystansowym

Gmina Giżycko oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach są organizatorami XIV Ogólnopolskich Mistrzostw Mazur w Pływaniu Długodystansowym WILKASY 2017, które odbędą się w ramach Pucharu Polski  Masters oraz III edycji Pucharu Warmii i Mazur w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych.

Zawody odbędą się w Wilkasach 30 lipca 2017 (start o godz. 11.00) na dystansach 200 m, 500 m, 1.500 m oraz 2.950 m. Po raz pierwszy w imprezie będą mogli wziąć udział zawodnicy pływający w piankach oraz przedstawiciele służb mundurowych. Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są przez platformę internetową sport-timing.pl/pomiar-czasu/zapisy-online do 27 lipca 2017 oraz w dniu imprezy 30 lipca 2017 r. do godz. 10.45 w namiocie organizacyjnym.

W części rekreacyjnej imprezy przewidziano pokaz sprzętu i uzbrojenia wojskowego 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej oraz pokaz walki wręcz w wykonaniu żołnierzy, prezentację symulatora strzleckiego i wykonywanie kamuflażu wojskowego. Będzie też wydawana wojskowa grochówka.

Jako gwiazda wystąpi Mirosław Elimer, najlepszy polski sobowtór Czesława Niemena oraz Freddy'ego Mercury'ego, lidera grupy Queen.

PLIKI DO POBRANIA:
* Regulamin XIV edycji mistrzostw pływackich
* Regulamin III Pucharu Warmii i Mazur w Pływaniu
* Pozwolenie na start osób niepełnoletnich

TAK BRZMI SOBOWTÓR FREDDY'EGO MERCURY'EGO I CZESŁAWA NIEMENA: