Prezentowany obraz jest wyłączną własnością serwisu ugg.pl. Wykorzystywanie bez zgody
właściciela będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich i praw do własności intelektualnej.

Zapraszamy na wirtualny spacer po Parku Wodnym!

Park Wodny

Wilkasy.Starzy wyjadacze nie dali żadnych szans młodym tenisistom

Wilkasy.Starzy wyjadacze nie dali żadnych szans młodym tenisistom

Aż 41 osób wystartowało dziś w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Giżycko. Rywalizacja miała charakter ogólnopolski, gdyż oprócz mieszkańców miasta i gminy stanęli do niej goście z Lublina i Warszawy oraz sąsiedniej gminy Kruklanki. Klasą dla siebie byli oldboje, którzy z celuloidową piłeczką robili co chcieli, a ich akcje zapierały dech w piersiach publiczności. Nagrody ufundowane przez gminę Giżycko wręczali sekretarz Dariusz Grygiencza i dyrektor GOKiR Ewelina Aleksiuk.

Wilkasy. Napełnić wiaderko wodą z gąbki to nie taka prosta sprawa

Wilkasy. Napełnić wiaderko wodą z gąbki to nie taka prosta sprawa

Z udziałem 15 par opiekunów z dziećmi w Parku Wodnym odbyła się III edycja Rodzinnych gier i zabaw w wodzie. W sobotę walczono w czterech konkurencjach: zjeżdżaniu na czas w zjeżdżalni, holowaniu najmłodszych w kole ratunkowym i ściganiu się na materacach. Wiele wrażeń zapewnił „Nosiwoda”, czyli nalewanie wody z gąbki. Bezkonkurencyjny był Jakub Ratajczyk, wygrywając aż trzy razy z rzędu. Na deser zawodnicy fotografowali się z megamaskotkami: Elmo i ciasteczkowym potworem.

Wilkasy.Zamiast randki z ukochanym wybrały zmagania na parkiecie

Wilkasy.Zamiast randki z ukochanym wybrały zmagania na parkiecie

Turnieje piłki siatkowej o puchar dyrektora GOKiR to nowe propozycje na mapie gminnych imprez sportowych organizowane wespół z Klubem Sportowym Masuria Volley Giżycko. W ich I edycji rozegranej w miniony weekend triumfowali wśród mężczyzn Wicher Wilkasy, wśród kobiet Atut Mrągowo. Zawody przeprowadzano systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów. Ze względu na bardzo wyrównany poziom rozgrywek, wiele pojedynków musiały rozstrzygać tie-breaki.